Oferta pracy: Pracownik ds. Obsługi Klienta

02-12-2019

Pracownik ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Bank Spółdzielczy w Środzie Śląskiej. Oddziały i Punkty Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

  • bieżąca, bezpośrednia obsługa klienta zgodna z obowiązującymi standardami Banku;
  • aktywna sprzedaż produktów Banku skierowanych do klientów indywidualnych;
  • wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizację dyspozycji składanych przez klientów;
  • realizację indywidualnych planów sprzedaży.

Wymagania:

  • przedsiębiorczość, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętności pracy w zespole;
  • chęć rozwoju w branży bankowej;
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych);
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, szczególnie w branży bankowej (w tym obsługa kasowa)
  • znajomość produktów i regulacji bankowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć;
  • kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

CV powinno być opatrzone klauzulą

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Ogólnego o ochronie danych osobowych (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Administratora danych w celu dokonania procesów rekrutacyjnych."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.