Logo BS  Środa Śląska

Święto Wina w Mieście Skarbów

Ocena 0/5

Już po raz 19 obchodziliśmy Święto Wina w Mieście Skarbów. To był wyjątkowy weekend, który przyciągnął zarówno miłośników kultury, jak i dobrej zabawy.

Przygotowano mnóstwo wydarzeń towarzyszących imprezie:

  •  Niezwykłej wystawa fotograficzna, nawiązująca do japońskiej kultury pt. "Ogrody Zen"   w Galerii na Wieży, której autorem jest Oliwer Cedzidło.
  • barwny korowód i Polonez   , w którym brały udział dzieci, młodzież, mieszkańcy a także władze i przedstawiciele gmin. Wszyscy przebrani w stroje historyczne  ,
  •  wybory Miss Winnego Grona   i Super Parę z Korowodu
  •   gra „Wiedzobranie”   na dziedzińcu muzealnym,
  • oprowadzane autorskie Ryszarda Żłobińskiego po wystawie „Ulicami ze wspomnieniami”   .
  •  Odbyła  się biesiada ze Średzką Orkiestrą Dętą  , podczas której będzie można było  skosztować wina   oraz potrawki przygotowane przez średzkie KGW   
  •   Ciekawym elementem wydarzenia była prelekcja o winie, którą poprowadził właściciel Winnicy Świdnickiej - Ryszard Gut, a towarzyszył mu  Mariusz Komenda  , który przyrządzi pyszny gulasz na winie   

Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo klientów za co dziękujemy pięknie i zapraszamy do naszej galerii 

Galeria zdjęć

457795859_916273803875022_7600211893592331889_n IMG-20250914-WA0028 IMG-20250914-WA0042 IMG-20250914-WA0044 IMG-20250914-WA0052 IMG-20250914-WA0055 IMG-20250914-WA0073 IMG-20250914-WA0076 IMG-20250914-WA0086 IMG-20250914-WA0105 IMG-20250914-WA0110 IMG-20250914-WA0112 IMG-20250914-WA0113 IMG-20250914-WA0115 IMG-20250914-WA0117 IMG-20250914-WA0119 IMG-20250914-WA0120
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności